Sprawdź czas swojego lotu

PDL do TER

Ponta Delgada (Ponta Delgada), do Lajes (terceira Island) (Lajes (terceira Island))Przybliżony czas lotu

Ponta Delgada, Ponta Delgada
00 godzin(y)
43 minut(y)
Lajes (terceira Island), Lajes

Czas lotu: z Ponta Delgada, Portugalia do Lajes (terceira Island), Portugalia

Całkowity czas lotu między Ponta Delgada a Lajes (terceira Island) to 00 godzin(y) i 43 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Ponta Delgada i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Lajes Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Ponta Delgada a Lajes (terceira Island), czyli około 166.43 kilometrów.

Szukaj innego lotu