Sprawdź czas swojego lotu

PDL do SMA

Ponta Delgada (Ponta Delgada), do Santa Maria (island) (Santa Maria (island))Przybliżony czas lotu

Ponta Delgada, Ponta Delgada
00 godzin(y)
38 minut(y)
Santa Maria (island), Santa Maria

Czas lotu: z Ponta Delgada, Portugalia do Santa Maria (island), Portugalia

Całkowity czas lotu między Ponta Delgada a Santa Maria (island) to 00 godzin(y) i 38 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Ponta Delgada i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Santa Maria Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Ponta Delgada a Santa Maria (island), czyli około 97.37 kilometrów.

Szukaj innego lotu