Sprawdź czas swojego lotu

PRG do WAW

Praga (Ruzyne), do Warszawa (Warsaw)Przybliżony czas lotu

Praga, Ruzyne
01 godzin(y)
09 minut(y)
Warszawa, Okecie

Czas lotu: z Praga, Republika Czeska do Warszawa, Polska

Całkowity czas lotu między Praga a Warszawa to 01 godzin(y) i 09 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Ruzyne i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Okecie Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Praga a Warszawa, czyli około 522.39 kilometrów.

Szukaj innego lotu