Sprawdź czas swojego lotu

GRU do AEP

Sao Paulo (Guarulhos Gov Andre Franco Montouro), do Buenos Aires (Buenos Aires)Przybliżony czas lotu

Sao Paulo, Guarulhos Gov Andre Franco Montouro
02 godzin(y)
37 minut(y)
Buenos Aires, Aeroparque Jorge Newbery

Czas lotu: z Sao Paulo, Brazylia do Buenos Aires, Argentyna

Całkowity czas lotu między Sao Paulo a Buenos Aires to 02 godzin(y) i 37 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Guarulhos Gov Andre Franco Montouro i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Aeroparque Jorge Newbery Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Sao Paulo a Buenos Aires, czyli około 1693.14 kilometrów.

Szukaj innego lotu