Sprawdź czas swojego lotu

TPA do SAT

Tampa (Tampa Intl), do San Antonio (Teksas) (San Antonio)Przybliżony czas lotu

Tampa, Tampa Intl
02 godzin(y)
27 minut(y)
San Antonio (Teksas), San Antonio Intl

Czas lotu: z Tampa, Stany Zjednoczone do San Antonio (Teksas), Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Tampa a San Antonio (Teksas) to 02 godzin(y) i 27 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Tampa Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku San Antonio Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Tampa a San Antonio (Teksas), czyli około 1564.79 kilometrów.

Szukaj innego lotu