Sprawdź czas swojego lotu

IKA do GYD

Teheran (Imam Khomeini), do Baku (Baku)Przybliżony czas lotu

Teheran, Imam Khomeini
01 godzin(y)
13 minut(y)
Baku, Heydar Aliyev

Czas lotu: z Teheran, Iran do Baku, Azerbejdżan

Całkowity czas lotu między Teheran a Baku to 01 godzin(y) i 13 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Imam Khomeini i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Heydar Aliyev Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Teheran a Baku, czyli około 569.03 kilometrów.

Szukaj innego lotu