Sprawdź czas swojego lotu

HND do KKJ

Tokio (Tokyo Intl), do Kitakyūshū (Kitakyushu)Przybliżony czas lotu

Tokio, Tokyo Intl
01 godzin(y)
32 minut(y)
Kitakyūshū, New Kitakyushu

Czas lotu: z Tokio, Japonia do Kitakyūshū, Japonia

Całkowity czas lotu między Tokio a Kitakyūshū to 01 godzin(y) i 32 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Tokyo Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku New Kitakyushu Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Tokio a Kitakyūshū, czyli około 822.97 kilometrów.

Szukaj innego lotu