Sprawdź czas swojego lotu

WMI do PIK

Warszawa (Warszawa Modlin), do Prestwick (Prestwick)Przybliżony czas lotu

Warszawa, Warszawa Modlin
02 godzin(y)
36 minut(y)
Prestwick, Prestwick

Czas lotu: z Warszawa, Polska do Prestwick, Wielka Brytania

Całkowity czas lotu między Warszawa a Prestwick to 02 godzin(y) i 36 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Warszawa Modlin i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Prestwick Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Warszawa a Prestwick, czyli około 1680.53 kilometrów.

Szukaj innego lotu