Sprawdź czas swojego lotu

VCE do DBV

Wenecja (Venezia Tessera), do Dubrownik (Dubrovnik)Przybliżony czas lotu

Wenecja, Venezia Tessera
01 godzin(y)
13 minut(y)
Dubrownik, Dubrovnik

Czas lotu: z Wenecja, Włochy do Dubrownik, Chorwacja

Całkowity czas lotu między Wenecja a Dubrownik to 01 godzin(y) i 13 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Venezia Tessera i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Dubrovnik Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Wenecja a Dubrownik, czyli około 575.88 kilometrów.

Szukaj innego lotu