Sprawdź czas swojego lotu

ZRH do HRG

Zurych (Zurich), do Hurghada (Hurghada)Przybliżony czas lotu

Zurych, Zurich
04 godzin(y)
25 minut(y)
Hurghada, Hurghada Intl

Czas lotu: z Zurych, Szwajcaria do Hurghada, Egipt

Całkowity czas lotu między Zurych a Hurghada to 04 godzin(y) i 25 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Zurich i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Hurghada Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Zurych a Hurghada, czyli około 3146.94 kilometrów.

Szukaj innego lotu