Sprawdź czas swojego lotu

BEW do UEL

Beira (Beira), do Quelimane (Quelimane)Przybliżony czas lotu

Beira, Beira
00 godzin(y)
53 minut(y)
Quelimane, Quelimane

Czas lotu: z Beira, Mozambik do Quelimane, Mozambik

Całkowity czas lotu między Beira a Quelimane to 00 godzin(y) i 53 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Beira i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Quelimane Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Beira a Quelimane, czyli około 298.15 kilometrów.

Szukaj innego lotu