Sprawdź czas swojego lotu

DAR do AMS

Dar es Salaam (Mwalimu Julius K Nyerere Intl), do Amsterdam (Amsterdam)Przybliżony czas lotu

Dar es Salaam, Mwalimu Julius K Nyerere Intl
09 godzin(y)
37 minut(y)
Amsterdam, Schiphol

Czas lotu: z Dar es Salaam, Tanzania do Amsterdam, Holandia

Całkowity czas lotu między Dar es Salaam a Amsterdam to 09 godzin(y) i 37 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Mwalimu Julius K Nyerere Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Schiphol Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Dar es Salaam a Amsterdam, czyli około 7326.91 kilometrów.

Szukaj innego lotu