Sprawdź czas swojego lotu

DIR do ADD

Dire Daua (Dire Dawa Intl), do Addis Abeba (Addis Ababa)Przybliżony czas lotu

Dire Daua, Dire Dawa Intl
00 godzin(y)
56 minut(y)
Addis Abeba, Bole Intl

Czas lotu: z Dire Daua, Etiopia do Addis Abeba, Etiopia

Całkowity czas lotu między Dire Daua a Addis Abeba to 00 godzin(y) i 56 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Dire Dawa Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Bole Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Dire Daua a Addis Abeba, czyli około 343.16 kilometrów.

Szukaj innego lotu