Sprawdź czas swojego lotu

EXT do DUS

Exeter (Exeter), do Duesseldorf (Duesseldorf)Przybliżony czas lotu

Exeter, Exeter
01 godzin(y)
24 minut(y)
Duesseldorf, Dusseldorf

Czas lotu: z Exeter, Wielka Brytania do Duesseldorf, Niemcy

Całkowity czas lotu między Exeter a Duesseldorf to 01 godzin(y) i 24 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Exeter i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Dusseldorf Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Exeter a Duesseldorf, czyli około 716.56 kilometrów.

Szukaj innego lotu