Sprawdź czas swojego lotu

GDL do MEX

Guadalajara (miasto w Meksyku) (Don Miguel Hidalgo Y Costilla Intl), do Meksyk (Mexico City)Przybliżony czas lotu

Guadalajara (miasto w Meksyku), Don Miguel Hidalgo Y Costilla Intl
01 godzin(y)
05 minut(y)
Meksyk, Licenciado Benito Juarez Intl

Czas lotu: z Guadalajara (miasto w Meksyku), Meksyk do Meksyk, Meksyk

Całkowity czas lotu między Guadalajara (miasto w Meksyku) a Meksyk to 01 godzin(y) i 05 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Don Miguel Hidalgo Y Costilla Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Licenciado Benito Juarez Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Guadalajara (miasto w Meksyku) a Meksyk, czyli około 459.63 kilometrów.

Szukaj innego lotu