Sprawdź czas swojego lotu

GUA do SAP

Guatemala City (La Aurora), do San Pedro Sula (San Pedro Sula)Przybliżony czas lotu

Guatemala City, La Aurora
00 godzin(y)
53 minut(y)
San Pedro Sula, La Mesa Intl

Czas lotu: z Guatemala City, Gwatemala do San Pedro Sula, Honduras

Całkowity czas lotu między Guatemala City a San Pedro Sula to 00 godzin(y) i 53 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku La Aurora i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku La Mesa Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Guatemala City a San Pedro Sula, czyli około 296.09 kilometrów.

Szukaj innego lotu