Sprawdź czas swojego lotu

ADQ do AOS

Kodiak (Kodiak), do Amook Bay (Amook Bay)Przybliżony czas lotu

Kodiak, Kodiak
00 godzin(y)
37 minut(y)
Amook Bay, Amook Bay Seaplane Base

Czas lotu: z Kodiak, Stany Zjednoczone do Amook Bay, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Kodiak a Amook Bay to 00 godzin(y) i 37 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Kodiak i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Amook Bay Seaplane Base Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Kodiak a Amook Bay, czyli około 84.86 kilometrów.

Szukaj innego lotu