Czas lotu

Ile trwa lot z Kuala Lumpur do Kuchingu?

KUL
Kuala Lumpur
Malezja
KCH
Kuching
Malezja
Szacowany czas lotu
01godz 43min
lot bezpośredni, w linii prostej
Odległość
970 km
603 mil
Linia lotnicza
obsługuje trasę

Trasa przelotu na mapie

Przebieg trasy Kuala Lumpur → Kuching po wielkim kole (najkrótsza droga między lotniskami).

Najczęstsze pytania

Lot Kuala Lumpur – Kuching w pigułce.

Ile trwa lot z Kuala Lumpur do Kuchingu?
Lot z Kuala Lumpur do Kuchingu trwa średnio około 01:43 godziny. Rzeczywisty czas przelotu zależy od linii lotniczej, modelu samolotu, trasy i warunków pogodowych.
Jaka jest odległość z Kuala Lumpur do Kuchingu?
Odległość w linii prostej na trasie Kuala Lumpur – Kuching wynosi około 970 km (603 mil).
Jakie linie lotnicze obsługują trasę Kuala Lumpur – Kuching?
Trasę Kuala Lumpur – Kuching obsługuje: AirAsia.