Sprawdź czas swojego lotu

MUB do BBK

Maun (Maun), do Kasane (Kasane)Przybliżony czas lotu

Maun, Maun
00 godzin(y)
53 minut(y)
Kasane, Kasane

Czas lotu: z Maun, Botswany do Kasane, Botswany

Całkowity czas lotu między Maun a Kasane to 00 godzin(y) i 53 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Maun i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Kasane Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Maun a Kasane, czyli około 298.93 kilometrów.

Szukaj innego lotu