Sprawdź czas swojego lotu

PTP do FDF

Pointe-a-pitre (Le Raizet), do Fort-de-France (Fort-de-france)Przybliżony czas lotu

Pointe-a-pitre, Le Raizet
00 godzin(y)
45 minut(y)
Fort-de-France, Le Lamentin

Czas lotu: z Pointe-a-pitre, Gwadelupa do Fort-de-France, Martynika

Całkowity czas lotu między Pointe-a-pitre a Fort-de-France to 00 godzin(y) i 45 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Le Raizet i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Le Lamentin Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Pointe-a-pitre a Fort-de-France, czyli około 193.76 kilometrów.

Szukaj innego lotu