Sprawdź czas swojego lotu

ORI do ADQ

Port Lions (Port Lions Airport), do Kodiak (Kodiak)Przybliżony czas lotu

Port Lions, Port Lions Airport
00 godzin(y)
32 minut(y)
Kodiak, Kodiak

Czas lotu: z Port Lions, Stany Zjednoczone do Kodiak, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Port Lions a Kodiak to 00 godzin(y) i 32 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Port Lions Airport i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Kodiak Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Port Lions a Kodiak, czyli około 25.8 kilometrów.

Szukaj innego lotu