Sprawdź czas swojego lotu

SZG do PMI

Salzburg (Salzburg), do Palma de Mallorca (Palma de Mallorca)Przybliżony czas lotu

Salzburg, Salzburg
02 godzin(y)
02 minut(y)
Palma de Mallorca, Son Sant Joan

Czas lotu: z Salzburg, Austria do Palma de Mallorca, Hiszpania

Całkowity czas lotu między Salzburg a Palma de Mallorca to 02 godzin(y) i 02 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Salzburg i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Son Sant Joan Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Salzburg a Palma de Mallorca, czyli około 1232.73 kilometrów.

Szukaj innego lotu