Sprawdź czas swojego lotu

SFO do JFK

San Francisco (San Francisco Intl), do Nowy Jork (New York)Przybliżony czas lotu

San Francisco, San Francisco Intl
05 godzin(y)
41 minut(y)
Nowy Jork, John F Kennedy Intl

Czas lotu: z San Francisco, Stany Zjednoczone do Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między San Francisco a Nowy Jork to 05 godzin(y) i 41 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku San Francisco Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku John F Kennedy Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między San Francisco a Nowy Jork, czyli około 4161.86 kilometrów.

Szukaj innego lotu