Sprawdź czas swojego lotu

SIT do JNU

Sitka (Sitka Rocky Gutierrez), do Juneau (Juneau)Przybliżony czas lotu

Sitka, Sitka Rocky Gutierrez
00 godzin(y)
42 minut(y)
Juneau, Juneau Intl

Czas lotu: z Sitka, Stany Zjednoczone do Juneau, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Sitka a Juneau to 00 godzin(y) i 42 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Sitka Rocky Gutierrez i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Juneau Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Sitka a Juneau, czyli około 153 kilometrów.

Szukaj innego lotu