Sprawdź czas swojego lotu

SYD do CHC

Sydney (Sydney Intl), do Christchurch (Nowa Zelandia) (Christchurch)Przybliżony czas lotu

Sydney, Sydney Intl
03 godzin(y)
09 minut(y)
Christchurch (Nowa Zelandia), Christchurch Intl

Czas lotu: z Sydney, Australia do Christchurch (Nowa Zelandia), Nowa Zelandia

Całkowity czas lotu między Sydney a Christchurch (Nowa Zelandia) to 03 godzin(y) i 09 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Sydney Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Christchurch Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Sydney a Christchurch (Nowa Zelandia), czyli około 2128.97 kilometrów.

Szukaj innego lotu