Sprawdź czas swojego lotu

WMI do WRO

Warszawa (Warszawa Modlin), do Wrocław (Wroclaw)Przybliżony czas lotu

Warszawa, Warszawa Modlin
00 godzin(y)
53 minut(y)
Wrocław, Strachowice

Czas lotu: z Warszawa, Polska do Wrocław, Polska

Całkowity czas lotu między Warszawa a Wrocław to 00 godzin(y) i 53 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Warszawa Modlin i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Strachowice Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Warszawa a Wrocław, czyli około 300.05 kilometrów.

Szukaj innego lotu