Sprawdź czas swojego lotu

CCS do TFN

Caracas (Simon Bolivar Intl), do Teneryfa (Tenerife)Przybliżony czas lotu

Caracas, Simon Bolivar Intl
07 godzin(y)
30 minut(y)
Teneryfa, Tenerife Norte

Czas lotu: z Caracas, Wenezuela do Teneryfa, Hiszpania

Całkowity czas lotu między Caracas a Teneryfa to 07 godzin(y) i 30 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Simon Bolivar Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Tenerife Norte Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Caracas a Teneryfa, czyli około 5623.98 kilometrów.

Szukaj innego lotu